Jesteś niezalogowany
NOWE KONTO

Polski Deutsch

      Zapomniałem hasło/login


ä ß ö ü ą ę ś ć ł ń ó ż ź
Nie znaleziono żadnego obiektu
opcje zaawansowane
Wyczyść

 
 
 
  ID: 7315179

Apitarium 
Domek drewniany wraz z sauną przy Hotelu Debowym.
Dębowy Hotel to jedyny obiekt hotelarsko-turystyczny w regionie, który w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, otrzymał dofinansowanie na realizację zadania pod nazwą: „Innowacyjność procesowa i produktowa apiterapii w Hotelu Dębowym w Bielawie“. W ramach projektu na terenie 10-hektarowego przypałacowego parku powstała zewnętrzna sauna (apiforium) oraz jedyny w regionie naturalnie uzdatniany biostaw ...
Domek drewniany wraz z sauną przy Hotelu Debowym.
Dębowy Hotel to jedyny obiekt hotelarsko-turystyczny w regionie, który w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, otrzymał dofinansowanie na realizację zadania pod nazwą: „Innowacyjność procesowa i produktowa apiterapii w Hotelu Dębowym w Bielawie“. W ramach projektu na terenie 10-hektarowego przypałacowego parku powstała zewnętrzna sauna (apiforium) oraz jedyny w regionie naturalnie uzdatniany biostaw kąpielowy.
APITARIUM jest to unikalna łaźnia, połączenie tradycyjnego rasul (łaźni parowej do okładów błotnych) z apiterapią (terapią miodem i produktami pszczelimi), w której możemy połączyć dowolny okład na ciało lub peeling z kąpielą w parze, inhalacją ziołową lub suchą z ekstraktem z miodu.
Sesje kąpielowe mogą być poprzedzone masażem stóp w wodzie lub kąpielą stóp w soli, a zakończone prysznicem lub/i masażem w salonie TOUCHsense.
Pokaż więcej Pokaż mniej
 

 • Data: 2018-05-31
  komentarze: 0
  Bielawa. Hotel Dębowy. Zewnętrznaj Strefa Biowellness z jedynym ...
 • Data: 2018-05-31
  komentarze: 0
  Hotel Dębowy. Biostaw i Apitarium na terenie parku.
 • Data: 2018-05-31
  komentarze: 0
  Hotel Dębowy. APITARIUM - unikalna łaźnia, połączenie tradycyjnego ...